Generátor náhodných čísel – Generator-cisel.czGenerator-Cisel.cz

Novinky a informace – Generator-cisel.cz

Domů » Novinky a informace – Generator-cisel.cz » 3 Aktualizace

3 Aktualizace

22. 6. 2024

Celý systém byl od základu přepracován a převeden do jiného programovacího jazyka. Systém generátoru čísel nyní běží na základech systému WordPress a je plně šablonovatelný a snáze udržovatelný. Změnou prošlo i jádro generátoru, tedy samotný algoritmus pro generování čísel.

Samotnou kapitolou je pak vzhled aplikace, kdy jsem se snažil udržet maximum z původního jednoduchého a snadno ovládaného rozhraní a přenesl jsem jej do nové vlastní šablony. Web by měl být nyní velmi rychlý a poskytovat významně více informací než předchozí systém. Zároveň by mělo být mnohem jednodušší vytvářet nové generátory a aktualizovat stávající dle potřeb.

Systém generátoru čísel jsem se snažil maximálně optimalizovat, aby byl co nejrychlejší a zároveň aby byl co nejméně náročný na přenášená data.

Přibyla zcela nová sekce „Slovník pojmů“ kde se budeme snažit vysvětlovat základní i odborné pojmy ze světa čísel a generátorů čísel.

Další novou částí jsou novinky o aktualizacích aplikace a webu. Novinky již nejsou pouhým textem na první straně, ale jsou nyní plně samostatnou sekcí, která má podobu blogu.

Výstup generátoru čísel prošel velmi rozsáhlou optimalizací jak pro mobilní zařízení, tak pro všechny možná další zobrazovadla.

Děkuji všem za nápady a potřebnou zpětnou vazbu, která pomáhá udržovat systém pro Vás co nejvíce přívětivý.